Importer z 33-letnim doświadczeniem

Jesteśmy polskim importerem i dystrybutorem produktów spożywczych z krajów śródziemnomorskich. 33 lata temu, w 1990 roku, ta wówczas czteroosobowa firma jako pierwsza sprowadziła do Polski oliwki, które mylono z agrestem. Dziś, dzięki pasji i wytrwałości Właścicieli i pracowników, firma ogarnia dystrybucją całą Polskę, znajduje się w gronie Gazel Biznesu, a jej flagowa marka FIGARO jest liderem rynku oliwek.

Naszą misją jest popularyzacja w Polsce kuchni śródziemnomorskiej przez oferowanie jej miłośnikom smakołyków z krajów regionu Morza Śródziemnego o wysokiej jakości i w dostępnych cenach. Chcemy utrzymać pozycję lidera rynku oliwek i zostać wiodącym dostawcą innych produktów śródziemnomorskich dzięki profesjonalnej obsłudze i silnym markom.

Oferujemy markę FIGARO - lidera rynku oliwek

Zapewniamy sprawną obsługę i stałą ofertę

Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe.

Nasi odbiorcy

Obsługujemy zarówno duże sieci międzynarodowe, jak i małych odbiorców detalicznych, a także producentów i rynek HoReCa. Wśród naszych głównych odbiorców znajdują się Alma, Auchan, Carrefour, EuroCash, Mila, Piotr i Paweł, Selgros, Tesco.

Nasi dostawcy

Naszą działalność skupiliśmy na trzech krajach: Hiszpanii, Grecji i Włoszech. Nasi dostawcy to producenci takich marek jak: Figaro, Di Carlo, Ybarra, Borges, Aldaluz, Cirio, Nea, Kostopulos, Midas, Stary Folwark, Il Salino, Pescamar, Haitoglou, Montsia.

25 lat w skrócie

 • 1

  1990

  Rozpoczęcie działalności Spółki

 • 2

  1993

  Rozpoczęcie współpracy z producentem marki FIGARO.

 • 3

  1994-2009

  Ciągły rozwój asortymentu.

 • 4

  2010

  Zmiana siedziby.

 • 5

  2010-...

  Dalszy rozwój asortymentu.

Jesteś zainteresowany współpracą?